Järn. Otydligt stämplad. Slitage, bristningar. (Längd 26)
200 SEK | 2022-03-13 10:52 |
150 SEK | 2022-03-10 18:48 |
150 SEK | 2022-03-12 19:02 |
100 SEK | Startpris |