Mässing. Med dekor av bl.a. lejonmaskaroner. Emaljerad urtavla. Nyckel och pendel finns. Ytslitage, mindre emaljskador. (Höjd 35)
1 900 SEK | 2022-03-13 10:37 |
1 800 SEK | 2022-03-13 10:30 |
1 000 SEK | 2022-03-13 08:20 |
950 SEK | 2022-03-13 05:43 |
850 SEK | 2022-03-12 20:33 |
400 SEK | 2022-03-12 10:25 |
300 SEK | 2022-03-10 21:06 |
200 SEK | 2022-03-10 18:48 |
100 SEK | 2022-03-10 18:33 |
100 SEK | Startpris |