Signerade, etikettmärkta. Väggdekoren med litet kantnagg. (Höjd 15-24)
1 300 SEK | 2022-03-13 12:05 |
1 200 SEK | 2022-03-13 11:44 |
1 100 SEK | 2022-03-13 10:08 |
850 SEK | 2022-03-13 09:08 |
550 SEK | 2022-03-11 11:17 |
500 SEK | 2022-03-10 22:31 |
250 SEK | 2022-03-11 08:05 |
150 SEK | 2022-03-11 00:40 |
100 SEK | Startpris |