Konturerat brätte. Bruksslitage, repor. (Diameter 33, vikt 933g.)
5 200 SEK | 2022-03-12 16:47 |
5 000 SEK | 2022-03-12 12:17 |
4 800 SEK | 2022-03-10 21:39 |
4 600 SEK | 2022-03-10 19:50 |
650 SEK | 2022-03-10 19:26 |
100 SEK | Startpris |