Med slipad romber och förgyllning. Förgyllningsslitage. (Höjd 9)
550 SEK | 2022-03-13 11:30 |
500 SEK | 2022-03-13 08:57 |
350 SEK | 2022-03-11 07:24 |
200 SEK | 2022-03-11 21:36 |
100 SEK | 2022-03-10 21:08 |
100 SEK | Startpris |