Unik. Slipat underfångsglas. Signerad Boda-Åfors Unik 246 B.Vallien. Mindre repor. (Höjd 14,5, diameter 23)
3 000 SEK | 2022-03-13 11:55 |
2 900 SEK | 2022-03-13 11:50 |
2 200 SEK | 2022-03-13 11:36 |
2 100 SEK | 2022-03-13 11:36 |
1 300 SEK | 2022-03-10 18:02 |
750 SEK | 2022-03-10 22:30 |
150 SEK | 2022-03-10 18:29 |
100 SEK | Startpris |