Med skurna romber. Tandad list. Skador, slitage, sprickor, fogsläpp. (Karmmått 195x144)
2 800 SEK | 2022-03-13 12:05 |
2 700 SEK | 2022-03-13 11:54 |
2 600 SEK | 2022-03-13 11:52 |
2 500 SEK | 2022-03-12 20:52 |
2 200 SEK | 2022-03-12 23:42 |
1 400 SEK | 2022-03-12 18:54 |
1 200 SEK | 2022-03-11 12:05 |
700 SEK | 2022-03-11 19:03 |
500 SEK | 2022-03-11 17:55 |
100 SEK | 2022-03-10 20:35 |
100 SEK | Startpris |