Förgylld boett. Emaljerad urtavla. Serienummer 1727836. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage. (Diameter 55mm)
1 300 SEK | 2022-03-13 12:04 |
1 200 SEK | 2022-03-13 09:45 |
450 SEK | 2022-03-11 15:45 |
250 SEK | 2022-03-10 20:44 |
100 SEK | Startpris |