Nysilver. Handtag av svärtad trä. Krönt med pinjekotte. Bruksslitage, smärre repor. (Diameter 19,5)
700 SEK | 2022-03-13 09:17 |
650 SEK | 2022-03-13 09:26 |
500 SEK | 2022-03-11 10:33 |
100 SEK | Startpris |