Med emaljerad dekor av keruber, landskap och blomster. Svängda, kopplade ben. Stämplat. Mindre emaljskador och retuscher. Benfästen med förstärkning. (Höjd 9, längd 11, bredd 7,5, vikt 215g.)
3 400 SEK | 2022-03-13 11:34 |
3 200 SEK | 2022-03-13 11:39 |
2 600 SEK | 2022-03-13 12:08 |
2 500 SEK | 2022-03-12 12:38 |
2 200 SEK | 2022-03-12 16:46 |
2 000 SEK | 2022-03-10 21:34 |
2 000 SEK | 2022-03-11 19:31 |
1 400 SEK | 2022-03-11 14:08 |
1 200 SEK | 2022-03-10 23:12 |
1 000 SEK | 2022-03-10 21:37 |
150 SEK | 2022-03-10 18:32 |
100 SEK | 2022-03-10 18:29 |
100 SEK | Startpris |