Patinerad och förgylld metall. Skrin i pärlemor. Sockel av marmor. Ytslitage, fläckar. (Längd 15,5)
2 600 SEK | 2022-03-13 10:19 |
2 500 SEK | 2022-03-11 12:28 |
2 400 SEK | 2022-03-10 11:41 |
350 SEK | 2022-03-11 08:33 |
250 SEK | 2022-03-10 20:07 |
150 SEK | 2022-03-10 19:47 |
100 SEK | Startpris |