Emaljerad metall. Bruksslitage, bl.a. med emaljskador. (Längsta längd 21)
600 SEK | 2022-03-13 11:11 |
550 SEK | 2022-03-13 10:44 |
500 SEK | 2022-03-12 23:19 |
450 SEK | 2022-03-12 07:49 |
400 SEK | 2022-03-12 16:50 |
250 SEK | 2022-03-11 00:36 |
100 SEK | Startpris |