Fanerat lock. Ådringsmålade sidor, lock med bemålad dekor. Slitage, en speltand saknas, funktion osäker, nyckel till låda saknas, smärre avslag. (Längd 52, bredd 24)
1 300 SEK | 2022-03-13 11:28 |
1 200 SEK | 2022-03-13 10:38 |
500 SEK | 2022-03-12 13:21 |
300 SEK | 2022-03-12 22:07 |
100 SEK | 2022-03-11 21:30 |
100 SEK | Startpris |