Bemålat och förgyllt fodral. Nyckel och pendel finns. Toppdekor med lagning, fläckar, ytslitage. (Höjd 62)
350 SEK | 2022-03-13 02:11 |
300 SEK | 2022-03-10 22:34 |
250 SEK | 2022-03-12 20:21 |
150 SEK | 2022-03-11 08:58 |
100 SEK | Startpris |