Blåtonat glas. Signerad och daterad. (Höjd 30,5)
950 SEK | 2022-03-13 09:13 |
950 SEK | 2022-03-13 11:09 |
750 SEK | 2022-03-10 23:21 |
650 SEK | 2022-03-10 20:29 |
100 SEK | Startpris |