Fanerat i mahogny. Handtag av mässing. Nyckel finns. En kortsida med fanerskador. Slitage. (Höjd 15, bredd 11)
600 SEK | 2022-03-13 09:22 |
550 SEK | 2022-03-10 20:51 |
300 SEK | 2022-03-10 21:00 |
200 SEK | 2022-03-10 20:24 |
150 SEK | 2022-03-10 20:05 |
100 SEK | Startpris |