Fanerat i valnöt. Lod, pendel och nyckel finns. Två dekorer saknas. Ytslitage, fläckar. (Höjd 127)
1 400 SEK | 2022-03-10 22:31 |
1 300 SEK | 2022-03-13 10:27 |
1 000 SEK | 2022-03-11 08:26 |
100 SEK | Startpris |