Träskuren och bemålad. Numrerad upplaga. Monogramsignerad. (Höjd 18,5)
350 SEK | 2022-03-13 11:20 |
300 SEK | 2022-03-11 06:58 |
150 SEK | 2022-03-10 20:00 |
100 SEK | 2022-03-10 19:29 |
100 SEK | Startpris |