Bordsknivar 12st, bordsgafflar 12st, bordsskedar 12st, teskedar 7st, moccaskedar 6st, kaffeskedar 12st samt såsslev. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 20, vikt exklusive knivar 1260g., knivarnas vikt 750g.)
8 000 SEK | 2022-03-12 16:43 |
7 800 SEK | 2022-03-10 21:27 |
7 800 SEK | 2022-03-12 12:13 |
7 400 SEK | 2022-03-10 19:48 |
100 SEK | Startpris |