Fajans. Med handmålad dekor. Skador, lagningar. (ca.13x13)
900 SEK | 2022-03-12 18:04 |
900 SEK | 2022-03-13 07:44 |
400 SEK | 2022-03-10 21:08 |
400 SEK | 2022-03-12 07:33 |
300 SEK | 2022-03-10 22:28 |
200 SEK | 2022-03-10 21:00 |
100 SEK | 2022-03-10 18:12 |
100 SEK | Startpris |