Emaljerad urtavla. Boetten stämplad. Innerboett i metall. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Urtavla med emaljsprickor. Bruksslitage, smärre bulor. (Diameter 55mm, totalvikt 89,7g.)
7 400 SEK | 2022-03-12 00:10 |
7 200 SEK | 2022-03-10 18:39 |
7 000 SEK | 2022-03-11 00:54 |
3 600 SEK | 2022-03-10 23:06 |
2 600 SEK | 2022-03-10 19:58 |
100 SEK | Startpris |