Skulpterad, bemålad och förgylld trä. Skador, lagningar. (Höjd 60)
1 400 SEK | 2022-03-13 11:44 |
1 300 SEK | 2022-03-13 10:34 |
950 SEK | 2022-03-13 10:56 |
650 SEK | 2022-03-13 09:50 |
600 SEK | 2022-03-11 18:03 |
550 SEK | 2022-03-11 09:50 |
300 SEK | 2022-03-10 20:15 |
150 SEK | 2022-03-10 18:44 |
100 SEK | Startpris |