Gråmålade. Med räfflade romber. Gångjärn av smide. Senare bemålning, renoverade, färgslitage. (Höjd 207, bredd 62+59)
Proveniens; Mellansvensk Herrgård.
5 000 SEK | 2022-03-13 12:14 |
4 800 SEK | 2022-03-09 09:46 |
3 000 SEK | 2022-03-11 21:17 |
150 SEK | 2022-03-10 19:56 |
100 SEK | Startpris |