Emaljmålad dekor av vapensköldar, text och förgyllning. Förgyllningsslitage, beläggning. (Höjd ca.9)
7 600 SEK | 2022-03-13 12:20 |
7 400 SEK | 2022-03-13 12:19 |
5 600 SEK | 2022-03-13 12:07 |
3 000 SEK | 2022-03-13 11:38 |
2 600 SEK | 2022-03-13 09:36 |
2 600 SEK | 2022-03-13 11:17 |
1 500 SEK | 2022-03-12 23:57 |
1 300 SEK | 2022-03-12 19:10 |
1 100 SEK | 2022-03-11 11:02 |
650 SEK | 2022-03-10 23:46 |
600 SEK | 2022-03-10 23:57 |
100 SEK | 2022-03-10 18:36 |
100 SEK | Startpris |