Rostfritt stål. Bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st, bordsskedar 12st, kaffeskedar 12st, smörgåsgafflar 4st, smörgåsknivar 4st samt serveringsbestick 6st. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 20)
1 100 SEK | 2022-03-13 11:52 |
1 000 SEK | 2022-03-12 15:06 |
600 SEK | 2022-03-12 13:28 |
400 SEK | 2022-03-11 00:40 |
300 SEK | 2022-03-10 18:33 |
100 SEK | Startpris |