Med slipad dekor av blomster och girlanger. Bl.a. med omslipad mynning, repor, smånagg. (Höjd 8,5, diameter 6,5)
4 800 SEK | 2022-03-13 10:36 |
4 600 SEK | 2022-03-13 11:34 |
3 600 SEK | 2022-03-13 04:46 |
3 000 SEK | 2022-03-13 01:36 |
2 500 SEK | 2022-03-12 16:27 |
2 400 SEK | 2022-03-12 15:17 |
2 100 SEK | 2022-03-12 12:38 |
1 400 SEK | 2022-03-11 09:30 |
1 200 SEK | 2022-03-11 08:23 |
850 SEK | 2022-03-10 19:48 |
800 SEK | 2022-03-10 20:48 |
400 SEK | 2022-03-10 20:07 |
100 SEK | 2022-03-10 18:41 |
100 SEK | Startpris |