Sten. Fasettformad. Lock krönt med lejon. Bandad dekor. Naggar, repor, avslag, krönande dekor limmad. (Höjd 15, längd 16)
1 400 SEK | 2022-03-13 12:08 |
1 300 SEK | 2022-03-12 18:17 |
1 300 SEK | 2022-03-13 03:00 |
850 SEK | 2022-03-11 18:34 |
550 SEK | 2022-03-10 22:27 |
450 SEK | 2022-03-10 22:21 |
250 SEK | 2022-03-10 21:29 |
150 SEK | 2022-03-10 18:41 |
100 SEK | 2022-03-10 18:04 |
100 SEK | Startpris |