Slipat överfångsglas, med dekor av landskap och bonde. Signerad. Repor. (Höjd 38)
2 600 SEK | 2022-03-13 11:00 |
2 500 SEK | 2022-03-11 18:52 |
1 600 SEK | 2022-03-11 21:22 |
700 SEK | 2022-03-10 21:20 |
350 SEK | 2022-03-11 08:23 |
250 SEK | 2022-03-10 22:58 |
150 SEK | 2022-03-10 21:52 |
100 SEK | Startpris |