Patinerad och förgylld brons. Med handtag. Fot med reliefbård. Slitage. (Diameter 12,5)
1 100 SEK | 2022-03-13 13:02 |
1 000 SEK | 2022-03-13 11:43 |
900 SEK | 2022-03-13 11:35 |
750 SEK | 2022-03-13 10:09 |
350 SEK | 2022-03-13 08:21 |
250 SEK | 2022-03-11 19:46 |
200 SEK | 2022-03-11 13:23 |
150 SEK | 2022-03-10 22:27 |
100 SEK | 2022-03-10 21:48 |
100 SEK | Startpris |