Rostfritt stål. Matknivar 12st, matgafflar 12st, matskedar 6st, smörknivar 2st, såsslev, vickningsgafflar 6st, kaffeskedar 6st samt påläggsgafflar 6st. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 21)
1 600 SEK | 2022-03-13 09:43 |
1 500 SEK | 2022-03-12 23:22 |
1 300 SEK | 2022-03-12 23:40 |
900 SEK | 2022-03-12 10:39 |
500 SEK | 2022-03-11 00:36 |
450 SEK | 2022-03-10 22:35 |
100 SEK | 2022-03-10 18:23 |
100 SEK | Startpris |