Rostfritt stål. Mat- och bordsknivar 16st, matskedar 8st, bordsgafflar 11st, bordsskedar 11st, tårtgafflar 3st, soppslev samt såsslev. Serveringssked, Gense, medföljer. Slitage, repor, fläckar. (Knivarnas längd 20,5)
1 300 SEK | 2022-03-11 17:52 |
1 200 SEK | 2022-03-13 10:12 |
900 SEK | 2022-03-12 10:38 |
500 SEK | 2022-03-10 22:34 |
100 SEK | 2022-03-10 18:22 |
100 SEK | Startpris |