Smörgåsgafflar 12st samt smörgåsknivar 12st. Knivar med rostfria blad. Sardingaffel i nysilver medföljer. Bruksslitage, repor. (Gafflarnas vikt 264g.)
2 800 SEK | 2022-03-13 11:26 |
2 700 SEK | 2022-03-13 03:51 |
2 600 SEK | 2022-03-12 17:22 |
2 500 SEK | 2022-03-12 16:57 |
2 400 SEK | 2022-03-11 17:27 |
2 300 SEK | 2022-03-12 12:23 |
2 000 SEK | 2022-03-12 08:32 |
1 200 SEK | 2022-03-10 19:56 |
650 SEK | 2022-03-10 21:19 |
100 SEK | Startpris |