Boett med graverad och emaljerad dekor. Emaljerad urtavla. Boettens baksida lös. Emaljskador. Glas saknas. Slitage. (Diameter 35mm, totalvikt 23g.)
14 500 SEK | 2022-03-13 09:57 |
14 000 SEK | 2022-03-13 11:27 |
10 000 SEK | 2022-03-13 09:26 |
4 400 SEK | 2022-03-13 05:43 |
3 800 SEK | 2022-03-12 00:16 |
3 600 SEK | 2022-03-11 18:13 |
3 000 SEK | 2022-03-11 16:06 |
2 000 SEK | 2022-03-10 23:12 |
1 900 SEK | 2022-03-10 18:43 |
1 000 SEK | 2022-03-10 18:09 |
150 SEK | 2022-03-10 18:37 |
100 SEK | Startpris |