Champagneglas 6st, rödvinsglas 7st, vitvinsglas 10st, grogglas 4st, likörglas 6st, snapsglas 6st, konjakskupor 6, whiskeyglas 5st samt selterglas 10st. Bruksslitage, bl.a. med beläggning och naggar. (Höjd 8,5-22,5)
1 900 SEK | 2022-03-13 12:15 |
1 800 SEK | 2022-03-13 12:19 |
1 300 SEK | 2022-03-13 11:49 |
1 200 SEK | 2022-03-13 10:31 |
1 000 SEK | 2022-03-12 22:38 |
1 000 SEK | 2022-03-13 10:25 |
900 SEK | 2022-03-12 23:34 |
600 SEK | 2022-03-12 15:29 |
550 SEK | 2022-03-12 15:04 |
500 SEK | 2022-03-11 18:23 |
450 SEK | 2022-03-10 21:36 |
300 SEK | 2022-03-11 15:25 |
100 SEK | Startpris |