Fällkniv, 1800-tal. Redskap i mässing, med graverad dekor. Tandborste i ben, m.m. Slitage, gaffel med skada. (Längsta längd 23,5)
250 SEK | 2022-03-13 00:14 |
200 SEK | 2022-03-10 22:31 |
100 SEK | Startpris |