Förgylld brons. Med graverad dekor. Löstagbara manschetter. Ett fotfäste med lagning, småbulor, mindre bristning. (Höjd 27)
3 400 SEK | 2022-03-13 12:11 |
3 200 SEK | 2022-03-13 12:06 |
3 000 SEK | 2022-03-12 19:47 |
2 400 SEK | 2022-03-12 19:07 |
2 300 SEK | 2022-03-12 18:15 |
2 000 SEK | 2022-03-10 20:00 |
850 SEK | 2022-03-10 19:30 |
300 SEK | 2022-03-10 18:41 |
100 SEK | Startpris |