Gröntonat glas. Med omvikt kant. Repor, slitage. (Diameter 31)
1 700 SEK | 2022-03-13 10:35 |
1 600 SEK | 2022-03-12 22:21 |
1 000 SEK | 2022-03-11 09:38 |
200 SEK | 2022-03-10 19:55 |
150 SEK | 2022-03-10 18:35 |
100 SEK | 2022-03-10 18:02 |
100 SEK | Startpris |