Gröntonat glas. Med vriden dekor. Beläggningar, repor, mindre mynningsnagg. (Höjd 11)
1 800 SEK | 2022-03-13 11:14 |
1 700 SEK | 2022-03-13 11:47 |
1 100 SEK | 2022-03-13 10:12 |
1 100 SEK | 2022-03-13 11:14 |
850 SEK | 2022-03-13 10:13 |
700 SEK | 2022-03-12 22:20 |
650 SEK | 2022-03-12 01:33 |
450 SEK | 2022-03-11 18:53 |
400 SEK | 2022-03-11 18:03 |
250 SEK | 2022-03-11 11:56 |
150 SEK | 2022-03-10 20:56 |
100 SEK | Startpris |