Förgylld brons. Stommar i form av pojkar. För två ljus vardera. Avslut i form av pinjekotte. Stämplade PF. Kompletterade. (Höjd 33)
5 200 SEK | 2022-03-11 17:52 |
5 000 SEK | 2022-03-10 18:44 |
4 800 SEK | 2022-03-10 11:06 |
100 SEK | Startpris |