Förnicklad boett. Emaljerad urtavla. Klockkedja i doublé. Urtavla med skador, slitage, boett med bulor. (Diameter 56mm)
500 SEK | 2022-03-13 11:23 |
450 SEK | 2022-03-13 11:39 |
100 SEK | 2022-03-10 20:22 |
100 SEK | Startpris |