Stål. Mekaniska. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Ett glas med sprickor, repor, slitage. (Diameter ca.35mm)
550 SEK | 2022-03-13 07:12 |
500 SEK | 2022-03-11 10:40 |
350 SEK | 2022-03-11 09:47 |
100 SEK | Startpris |