Lilatonat glas. Med infällda luftbubblor. Spår av etikett. Osignerad. Mindre repor. (Höjd 16, diameter 18)
400 SEK | 2022-03-13 09:29 |
350 SEK | 2022-03-13 11:48 |
250 SEK | 2022-03-13 07:15 |
200 SEK | 2022-03-12 17:20 |
150 SEK | 2022-03-10 21:36 |
150 SEK | 2022-03-11 09:24 |
100 SEK | Startpris |