Ek, med intarsia. Svängd form. Torrsprickor, fanerskador, fanerkomplettering, slitage. (Höjd 217)
950 SEK | 2022-03-13 09:59 |
900 SEK | 2022-03-13 11:53 |
100 SEK | 2022-03-10 19:57 |
100 SEK | Startpris |