Olja på kopparskiva, byscen med figurer. Oramad. Krackelerad, färgsläpp, fläckar. (51x66)
2 300 SEK | 2022-02-20 11:27 |
2 200 SEK | 2022-02-20 12:04 |
1 500 SEK | 2022-02-20 11:11 |
1 400 SEK | 2022-02-19 12:54 |
1 100 SEK | 2022-02-18 17:06 |
800 SEK | 2022-02-17 19:13 |
150 SEK | 2022-02-17 23:28 |
100 SEK | Startpris |