Etsning, "Vicke". Signerad i blyerts. Inramad. (19,5x29)
5 000 SEK | 2022-02-20 10:00 |
4 800 SEK | 2022-02-20 10:45 |
2 100 SEK | 2022-02-18 18:14 |
1 900 SEK | 2022-02-20 09:17 |
1 600 SEK | 2022-02-19 23:33 |
1 400 SEK | 2022-02-19 11:54 |
1 000 SEK | 2022-02-18 17:54 |
900 SEK | 2022-02-17 23:05 |
450 SEK | 2022-02-18 01:18 |
100 SEK | 2022-02-17 19:13 |
100 SEK | Startpris |