Med handmålad dekor. Ett fat med glasyrspricka, ett fat med spricka, en kopp krackelerad, bruksslitage, bl.a. med repor och fläckar. (Kopparnas höjd 9,5, diameter 11,5)
2 300 SEK | 2022-02-20 11:33 |
2 200 SEK | 2022-02-20 07:32 |
2 000 SEK | 2022-02-20 01:23 |
1 800 SEK | 2022-02-19 08:57 |
1 600 SEK | 2022-02-18 20:06 |
950 SEK | 2022-02-17 23:00 |
300 SEK | 2022-02-17 20:48 |
100 SEK | Startpris |