Etsning, "Mona". Signerad i blyerts. I plåten signerad och daterad 1911. Inramad. (24,5x17)
8 200 SEK | 2022-02-20 12:02 |
8 000 SEK | 2022-02-20 11:54 |
6 600 SEK | 2022-02-20 09:59 |
2 700 SEK | 2022-02-19 16:31 |
2 600 SEK | 2022-02-19 15:55 |
2 500 SEK | 2022-02-19 00:17 |
2 500 SEK | 2022-02-19 14:56 |
2 100 SEK | 2022-02-18 11:57 |
900 SEK | 2022-02-17 19:53 |
100 SEK | 2022-02-17 19:12 |
100 SEK | Startpris |