Olja på duk, vattendrag med ruin. Signerad. Duklagningar med retusch. Ram med färgbortfall. (30x45)
300 SEK | 2022-02-20 10:53 |
250 SEK | 2022-02-19 11:05 |
150 SEK | 2022-02-17 19:46 |
100 SEK | 2022-02-17 19:28 |
100 SEK | Startpris |