Skuret trä. Bemålad och förgylld. Torrsprickor, slitage, avslag, armar med skador. (Höjd 72)
4 600 SEK | 2022-02-20 11:43 |
4 400 SEK | 2022-02-20 11:34 |
4 400 SEK | 2022-02-22 05:47 |
3 200 SEK | 2022-02-20 11:23 |
2 100 SEK | 2022-02-20 10:32 |
900 SEK | 2022-02-20 09:22 |
150 SEK | 2022-02-18 21:39 |
100 SEK | Startpris |