Skulptur i grönpatinerad brons, flicka på pall. Osignerad. Ytslitage. (Höjd 18,5)
5 800 SEK | 2022-02-20 11:56 |
5 600 SEK | 2022-02-20 11:56 |
1 700 SEK | 2022-02-20 09:54 |
1 600 SEK | 2022-02-19 23:41 |
1 500 SEK | 2022-02-19 21:17 |
1 300 SEK | 2022-02-19 21:09 |
1 100 SEK | 2022-02-18 21:44 |
900 SEK | 2022-02-18 19:32 |
750 SEK | 2022-02-18 15:36 |
700 SEK | 2022-02-18 08:31 |
600 SEK | 2022-02-18 07:21 |
350 SEK | 2022-02-17 20:22 |
250 SEK | 2022-02-17 20:05 |
150 SEK | 2022-02-17 19:37 |
100 SEK | Startpris |